Altınok'tan eğitime destek

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Alper Altınok, Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu’nda eğitim gören öğrenciler için kırtasiye malzemesi desteğinde bulundu.

Altınok'tan eğitime destek
16 Ocak 2023 - 20:55
Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu Müdürü Hakan Karaöz’ü ziyaret eden Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Alper Altınok, öğrenciler için temin ettikleri kırtasiye malzemelerini teslim etti. Ziyarette konuşan Altınok; “Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu’ndayız. Bir önceki ziyaretimizde Okul Müdürü Hakan Karaöz ile Kepez beldemizin en kalabalık okulumuza nasıl katkı sağlarız diye konuştuk ve öğrencilerimiz için kırtasiye malzemesinin faydalı olacağı yönünde fikir birliğine vardık. Bunun üzerine hemen çalışmalara başladık ve öğrencilerimiz için kırtasiye malzemelerini temin ettik. Kırtasiye malzemelerini öğrencilere verilmek üzere Okul Müdürü Hakan Karaöz’e teslim ettik. Öğrencilerimize bir nebze olsun faydamız olacak. Bu imkanı sağladığı için hocamıza da teşekkür ediyorum. Elimizden geldiğince bundan sonra da eğitime destek olmaya devam edeceğiz” dedi.
Eğitime olan destekleri için Kepez beldesinin değerli iş insanı Alper Altınok’a teşekkür eden Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu Müdürü Hakan Karaöz ise; “Kepez beldemizin değerli iş insanı Alper beye okulumuza sağladığı destekler ve öğrencilerimiz için gösterdiği duyarlılık nedeniyle teşekkür ediyoruz. Alper bey her zaman okulumuza ve öğrencilerimize destek oluyor. Bu desteklerin devam edeceğini de düşünerek kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz” diye konuştu.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum