ÇANAKKALE TSO YÖNETİM KURULU SELANİK TİCARET ODASI'NA ZİYARETTE BULUNDU

Çanakkale TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ahmet Çelik, Akın Yalman, Ayşe Önen Özoğuz, Berkin Karaca, Deniz Tennioğluve Proje Uzmanı Gökhan Doğru Selanik Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

ÇANAKKALE TSO YÖNETİM KURULU SELANİK TİCARET ODASI'NA ZİYARETTE BULUNDU
25 Ocak 2023 - 00:15
Ziyarette; Emmanouil Vlachogiannis, Oda İstatistikler, Çalışmalar ve Araştırmalar Müdür Yardımcısı Antonios Boumpoulas ve Oda Kurs ve Eğitimler Danışmanı Theodoros Axilithiotis hazır bulunurken Çanakkale TSO Yönetim Kurulu Üyelerine; Selanik Ticaret Ataşesi Ahmet Erdoğan ve Ataşelik Uzmanı Süha Haliloğlu eşlik etti.
Çanakkale ve Yunanistan’ınPotansiyel Ticaret İlişkileri Görüşüldü
Çanakkale TSO Yönetim Kurulu’nun gerçekleştirdiği ziyarette; Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale’nin öncelikli sektörleri ve ihracat potansiyeli hakkında bilgi verdi. Çanakkale ve Yunanistan arasında gıda sektöründen hizmet sektörüne kadar tüm sektörlerle ilgili işbirliği yapılabileceği görüşüldü.
Görüşme; Yunanistan’dan Çanakkale’ye alım heyeti gönderilebilmesi için Çanakkale TSO ve Selanik TO işbirliğinde yapılabilecek çalışmalarla devam ederken, Çanakkale TSO sektör temsilcileri mevcut ticaretin artırılması konusundada önerilerde bulundu.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum