Göz Kliniğimize Son Teknoloji Argon Lazer fotokoagülasyon Cihazı

Göz Hastalıkları Kliniğimizde kullanılmak üzere son teknoloji argon lazer fotokoagülasyon cihazı hastanemiz bünyesine kazandırıldı.

Göz Kliniğimize Son Teknoloji Argon Lazer fotokoagülasyon Cihazı
06 Aralık 2022 - 17:09
Göz dışında gözün dokularını fotokoagüle ederek (yakarak) tedavi etmeye yarayan bir cihaz olan Argon lazer pek çok göz hastalığının tedavisinde güvenle kullanılabiliniyor.
Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Barış Ocak cihazın kullanımı ile yaptığı açıklamada“ Hastanemiz bünyesine kazandırılan son teknoloji argon lazer sayesinde daha emniyetli ve daha kısa süreli lazer tedavisi uygulayabiliyoruz. Multispot teknolojisine sahip bu cihaz sayesinde bir seferde birçok alana atış yapabiliyor, dedektörü sayesinde damar üzerine yapılabilecek yanlış atışlar önleniyor.
İçe kirpik büyümesi, göz kapağı siğilleri, kirpik kistleri, şeker hastalığı kanamaları, retina ödemleri, retina yırtıkları gibi hastalıkların tedavisi daha kolay bir şekilde yapılabiliyor. Göz Kliniğimizde Uzman kadromuzla kolaylıkla bu tedaviler gerçekleştirilmektedir. Cihazın hastanemize kazandırılmasında emeği geçen Sağlık Müdürlüğümüze ve hastane yönetimimize teşekkür ediyorum.”dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum