İskenderoğlu'ndan belediye çalışanlarına söz

Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan adayı Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Belediyesi çalışanlarının işten çıkarılacakları yönündeki söylentilerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. İskenderoğlu, “Biz, Çanakkale Belediyesindeki tüm çalışma arkadaşlarımızla yol a devam etmek istiyoruz” dedi.

İskenderoğlu'ndan belediye çalışanlarına söz
27 Mart 2024 - 23:45
Katıldığı bir programda, gazetecilerin ‘Belediye çalışanları ile ilgili bir tasarrufunuz olacak mı?’ şeklindeki soruya yanıt veren İskenderoğlu, “İşten çıkarmayla ilgili soruyu çok anlamsız buluyorum. Çanakkale’nin evladının, özellikle emekçi kardeşlerimin partisi olmaz. Gönüllerinde bir yer vardır, gider oraya oy verirler. Umarım biz gönüllerine girmişizdir. Ama onlarla biz mesai arkadaşı olacağız. Bir yol arkadaşlığı yapacağız. Bazen eleştirirken, Çanakkale daha temiz olmalı derken, belki üzerlerine alınıyorlar. Oysa ben öyle düşünmüyorum. Ben, Çanakkale Belediyesinin iyi yönetilemediğini düşünüyorum. Ben daha iyi bir yönetimle, onların da aralarındaki farkların eşitleneceği, daha rahat ve huzurla çalışabilecekleri bir Çanakkale Belediyesi vadediyorum. Asla hiçbir arkadaşımızı ekmeğinden etmeyeceğiz. Birlikte çalışacağız, daha da iyi çalışacağız. Sokağa çıktıklarında ‘Ben Çanakkale Belediyesinde çalışıyorum’ demek onlar için zulüm değil büyük bir gurur olacak” dedi.

Çanakkale Belediyesi çalışanlarının şartlarının iyileştirileceğini de söyleyen İskenderoğlu, “Biz, mutlu, huzurlu, temiz ve güvenli bir Çanakkale hedefliyoruz. Bunu yapabilmemiz için, önce çalışma arkadaşlarımızın kendilerini, rahat, mutlu, huzurlu hissetmeleri gerekir. Hangi birimde olursa olsun, çalışma arkadaşımızın yaptığı işi büyük bir keyifle yapmasını sağlarsak, o zaman kente dair bütün sorunların da hızla çözüldüğünü göreceksiniz” diye konuştu.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum