AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı'nın Çan Ziyaretleri

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Çan İlçe Başkanı Sadi Yağlı, Çan İl Genel Meclisi ÜyesiRıdvan Akkaya, İl ve İlçe Yöneticileri Etili Köyü’nde gerçekleştirilen köy hayrına veYaykın Köyü’ndeki Şehit Özgür Kahveci Parkında Çanakkale Şehit ve Gaziler Derneği’nin 7. Geleneksel Bahar Şenliği’ne katıldı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı'nın Çan Ziyaretleri
05 Haziran 2024 - 00:58
Etili Köyü Meydanı’nda gerçekleştirilen köy hayrı ve Yaykın köyündeki Şehit Özgür Kahveci Parkında gerçekleştirilen programlar sonrası İl Başkanı Naim Makas şu ifadelere yer verdi;
‘’ Birlik ve beraberlik ruhunu pekiştiren bu güzel geleneklerimizin günümüzde de yaşatılması bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor.
Çan ilçemize bağlı Etili köyünde yapılan köy hayrında hemşehrilerimizle bir araya gelip hemhal olduk.Yüce Allah yapılan hayırları kabul ve makbul eylesin. Misafirperverliğinden dolayı Etili Köyü Muhtarımız Ersin Güven ve kıymetli köy halkına teşekkür ediyoruz.’’
‘’ Bahar şenliğinde aziz şehitlerimizin emaneti olan kıymetli yakınları ve kahraman gazilerimizle bir araya geldik, hasbihal ettik. Devletimizin ve milletimizin göz bebeği olan Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizin her zaman yanındayız.’’ Dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum