AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir Devlet Hastanesi'nde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Ak Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir ziyaretlerine Acil Servis bölümünde yatan hastaları ziyaret ederek başladı
![AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir Devlet Hastanesi'nde bir dizi ziyaretlerde bulundu.](https://www.inmezhaber.com/images/haberler/2024/06/ak-parti-il-baskani-mehmet-aydemir-devlet-hastanesi-nde-bir-dizi-ziyaretlerde-bulundu.jpeg)
05 Haziran 2024 - 00:54
Hastalara acil şifalar dileyen Aydemir; ihtiyaç halinde hazır olduklarını ifade etti. Hasta ziyaretinin ardından sağlık çalışanlarını görev alanında ziyaret eden Aydemir’e isteklerini ifade edebilme fırsatı bulan çalışanlar teşekkür etti. Ziyaretleri sırasında konuşan İl Başkanı Aydemir; “ Yaşanan her insani krizde göğsünü siper eden sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Şehit babasını sırtında taşıyan 112 çalışanını, hasta yatağında uyumakta zorlanan bebeği ayağında sallayarak uyutmaya çalışan hemşireyi, ameliyat edeceği hastaya kan bulunamayınca vakit kaybetmemek için kendi kanını veren hekimi gördükçe çok duygulanıyorum. Tüm sağlık çalışanlarımızda bu ruhun ayrı ayrı tezahür etmesinden gurur duyuyorum. Sorunlarınızı önemsiyoruz. Kapımız sağlık çalışanlarına her zaman açık. Çözümü için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.” İfadelerini kullandı ve sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Sağlık çalışanlarına şiddete dikkat çeken Aydemir; “ Şiddetin her türlüsünü karşıyız. Sağlık çalışanlarına yapılan şiddeti kendime yapılmış sayıyorum. Her şeyin bir çözümü var. Çözümü şiddette aramanın sürece bir katkısı yok. Sağlık çalışanlarına şiddetin son bulması adına daha etkin ve yasal tedbirler için çalışmaya, bunun yanı sıra hasta mağduriyetlerinin yaşanmaması için gerekli tüm adımları atmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
Personel ziyaretlerinin ardından hastane yönetimi ile toplantı gerçekleştiren Aydemir; sonrasında yapımı devam eden yeni hastane inşaatında incelemelerde bulundu. Aydemir; Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Erdal Ünal’dan hastane inşaatı hakkında bilgi aldı. Hızla devam eden inşaatta bir aksama olmamasından memnuniyet duyduğunu ifade eden Aydemir “Hastane inşaatı tamamlandığında Balıkesir’imiz için bir gurur kaynağı olacak” ifadesini kullandı.
Personel ziyaretlerinin ardından hastane yönetimi ile toplantı gerçekleştiren Aydemir; sonrasında yapımı devam eden yeni hastane inşaatında incelemelerde bulundu. Aydemir; Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Erdal Ünal’dan hastane inşaatı hakkında bilgi aldı. Hızla devam eden inşaatta bir aksama olmamasından memnuniyet duyduğunu ifade eden Aydemir “Hastane inşaatı tamamlandığında Balıkesir’imiz için bir gurur kaynağı olacak” ifadesini kullandı.
FACEBOOK YORUMLAR