Anadolubank'ta yatırım fonu dönemi başladı!

Anadolubank, para piyasası yatırım araçlarının getirilerinden yararlanmak isteyen müşterileri için İş Portföy – Anadolubank Para Piyasası Fonu ve Takasbank Elektronik Fon Alım Satım (TEFAS) platformunda işlem gören yatırım fonlarının satışına başladı.

Anadolubank'ta yatırım fonu dönemi başladı!
01 Haziran 2022 - 18:37
Yenilikçi çözümleri, müşteri odaklı bankacılık anlayışı ve güvenilirliğiyle müşterilerinin vazgeçilmez finansal ortağı olma vizyonuyla çalışan Anadolubank, İş Portföy – Anadolubank Para Piyasası Fonu ve Takasbank Elektronik Fon Alım Satım (TEFAS) platformunda işlem gören yatırım fonlarının satışına başladı. Bu gelişmeyle birlikte yatırım faaliyetleriyle ilgilenen tüm bireysel ve tüzel müşteriler, Anadolubank şubelerinden fon türleri için belirlenen saatlerde 100 TL ve üzerindeki yatırım fonu işlemlerini yapabilecekler.
Konuyla ilgili açıklama yapan Anadolubank Pazarlama ve Sigorta Bölüm Başkanı İnanç Altan, “Birikimlerin çeşitli para ve sermaye piyasası araçlarında değerlendirilmek üzere profesyonel yöneticiler tarafından yönetilmesi esasına dayalı olan yatırım fonlarının satışına başlamış bulunuyoruz. Risklerden korunarak yüksek getiriyle birikim yapmak isteyen müşterilerimiz, İş Portföy tarafından Bankamız adına kurulan İş Portföy – Anadolubank Para Piyasası Fonu ve TEFAS’ta işlem gören yatırım fonlarına şubelerimizden erişebilir, hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirler” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum