ÇTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU TOBB TİCARET VE SANAYİ ODALARI KONSEY ÜYELİĞİNE TEKRAR SEÇİLDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 79. Genel Kurul Hizmet Belgesi Şeref Belgesi Takdim Töreni ve Olağan Genel Kurul Toplantısı 30 – 31 Mayıs tarihlerinde Ankara'da TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Toplantılara; Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, TOBB Genel Kurul Delegeleri Hüsnü Agah Ayhan, Recep Yılmaz, Hakan Doğan Kayalı ve Genel Sekreter Sema Sandal katılım sağladı.

ÇTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU TOBB TİCARET VE SANAYİ ODALARI KONSEY ÜYELİĞİNE TEKRAR SEÇİLDİ
04 Haziran 2023 - 01:28
79. Genel Kurul Toplantısı; 81 il ve ilçeden Oda-Borsa Başkanlarına ve TOBB Delegelerine ev sahipliği yaptı.
TOBB Başkanlığının yanı sıra konsey seçimlerinin de gerçekleştiği Kurulda, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, tekrar Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliğine seçildi.
Konsey Üyeliğine seçilen Semizoğlu; “79. Genel Kurulda Çanakkale’mizi en iyi şekilde temsil ettik. Değerli Başkanımız RifatHisarcıklıoğlu’nun teveccühü ve delegelerimizin tercihi ile yeniden Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliği görevine layık görüldüm. Kendilerine bana olan güvenleri ve destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Bana verilen bu fırsat ile Üyelerimizin ve iş insanlarımızın gündemini Başkente ve TOBB’a taşımak için elimden gelen gayreti göstermeye devam edeceğim. Hem Odamız hem de ticaret ve sanayi odalarımız için çalışacağım. Genel Kurulun sonuçlarının herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum